Hlásni mi T-A-D-Y
a T-A-D-Y
paccFINáLE SONB TU!pacc
Hlásni miii T-A-D-Y
Coe o život....:)

7. května 2009 v 16:43 | ZDroj: lucy-dream-garden.blog.cz |  MOjE keCy (beZ kTeRÝCh bYsTE SE nEoBEšLi :D)
Každý žijeme svůj život... Každý ho žijeme jinak... Někdo divoce a užívá si každé minuty, jiný zase stereotypně a nevadí mu že ztrácí svá nejlepší léta.
Ale ... co život vůbec je??

V životě je láska, bolest, štěstí, práce, studium aj.
Existuje takové štěstí, že člověk má štěstí, nebo je to jen dobrý pocit, když se něco vydaří...
Každý je strůjcem svého štěstí, takže štěstí jako takové neexistuje, aspoň podle mě. Za všechno si může člověk - za zlo i za dobro.
Pokud je někdo šťastný, je to z toho, že se mu něco vydařilo nebo že dostal nějaké dobré zprávy.
Zlo - to páchá člověk. Za to sám pyká.
V určitých etapách života přecházíme z bezstarostného dítěte v usouženou puberťačku a pak do dospělé ženy, která už ví, co obnáší život.
Život ale není jen o užívání. Je taky o starostech. Dostala jsem pětku z matiky někdo si z toho dělá velkou hlavu a šprtá se, aby si ji spravil. Někdo ne. Někomu na té jedné pětce nezáleží.
Lidi jsou jiní a je to dobře. Kdyby byl každej stejnej, tak by to tu bylo stereotypní. Každej by dělal to, co ten druhej. Prostě všechno stejný.
Je taky lepší zažít zklamání, protože poznáš, komu na tobě záleží a kdo za to nestojí. Během života poznáváme nové lidi a ty staré ztrácíme. Ale někdy zase neuškodí si pořádně zařádit ;) ...
Moje rada: Buďte takoví, jací jste a nenechte se ničím a nikým ovlivňovat !! Mějte svůj názor a ten neměňte podle toho, co řeknou ostatní. Užívejte si život, jak uznáte sami za vhodné a nenechte si ho ničím zkazit !! x)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama